2017'Den beri...
KURUMSAL

İzmir’de web tasarımı, grafik tasarımı, SEO, dijital reklam ve dijital medya alanlarında hizmet veriyoruz.

HAKKIMIZDA

2007 yılından bu yana web tasarımı ve grafik tasarımı alanlarında projeler üretiyoruz. 10 yıllık bu inişli çıkışlı serüvenin ardından 2017 yılında Webinga.Net ile dijital dünyaya bir fırça darbesi de biz atalım dedik. Günümüz dijital çağı birçok alışkanlıklarımızı ve hayatın temel akışını değiştirmiş durumda. Artık sadece bireyler değil işletmeler de dijital çağın gereksinimlerini karşılamak durumunda kalıyor. İşletmenizin, işinizin ya da ürününüzün tanınırlığını sağlamanın ve kazancınızı artırmanın yolu dijital dünyadan geçiyor. Kurumsal kimliğinizin oluşturulması, size özgün tasarlanmış bir web sitesi, sitenizin arama motorlarında ön sıralarda yer alması, sosyal ağ hesaplarının kurulması ve yönetilmesi ve daha birçok çözüm…

 


İşletmenizin dijital asistanı olmak için biz temelimizi attık, katları birlikte çıkalım…
Günümüz dijital toplumu tüm işletmelerin internet ortamında yerini almasını zorunlu kılıyor. İşletmenizin kendini en iyi şekilde ifade edebilmesi ve milyonlarca kişiye doğru tanıtılabilmesi için biz buradayız. İhtiyacınızı birlikte belirleyelim ve hemen işe koyulalım. Tamamen size özel web sitenizi tasarlayalım. Markanız milyonlara ulaşsın. Web sitenizin yanı sıra firmanızın tanıtımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm basılı, görsel ve dijital yayınları da biz hazırlayalım. Logo, afiş, broşür, el ilanları, kartvizit, banner ve birçok çözüm sizinle…


Dijital reklamlar ile rakiplerinizin bir adım önünde olun…
Belirlediğimiz anahtar kelimelerle ve SEO ile siteniz arama motorlarında en üst sıralarda yerini alsın. Dilerseniz Google, Facebook, Youtube reklamları ile sizi daha iyi tanıtalım. Firmanızın sosyal medya hesaplarını kuralım ve yönetelim.

Neden BİZ?

Özgün web siteleri tasarlıyoruz, Yazmaktan sıkılmıyoruz. Güncel çizgiler kullanarak, kaliteli ve özgün içerikler hazırlıyoruz. Sizi ve firmanızı en doğru şekilde tanıtıyor, sizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacak web tasarımları hazırlıyoruz. Profesyonel, hızlı, arama motoru dostu web siteleri tasarlıyoruz. Taleplerinizi doğru anlıyor, sorunlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Aldığımız işi tüm kontroller yapıldıktan sonra hatasız olarak zamanında teslim ediyoruz.

Siz farkında olmadan zaman zaman web sitenizin alt yapısında çalışmalar yapıyor, teknolojik gelişmelere paralel web sitenizi geliştiriyoruz. Zaman zaman web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını kontrol ediyor, arama motorlarının algoritma değişikliklerine göre önlemler alarak sıralama yerinizi korumanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetinin yap/bitir olmadığının bilincindeyiz. Hizmet sonrası sorun ve taleplerinizde her zaman yanınızdayız. Birlikte çalışmaya başladıktan sonra dostluğumuz her geçen gün artarak devam ediyor. Bizi aradığınız her an ulaşabiliyorsunuz. Başarı merdiveninizde basamakları tırmanmanıza katkıda bulunmak ve sizlerle birlikte biz de zirve yolunda ilerlemek istiyoruz.

BİZ KİMİZ ?


İzmir’de web tasarımı, grafik tasarımı, SEO, dijital reklam ve dijital medya alanlarında hizmet veriyoruz.

2007 yılından bu yana web tasarımı ve grafik tasarımı alanlarında projeler üretiyoruz. 10 yıllık bu inişli çıkışlı serüvenin ardından 2017 yılında Webinga.Net ile dijital dünyaya bir fırça darbesi de biz atalım dedik. Temelimiz hazır katları sizinle birlikte çıkacağız.
-Webinga.NET